Ani żadnej rzeczy...

Inne książki autora:

W willi w Podkowie Leśnej od strzału w głowę ginie trzydziestodziewięcio-letnia kobieta. Komisarz Jacek Zakrzeński z Komendy Stołecznej Policji ma nadzieję szybko wyjaśnić sprawę, ale główny podejrzany przedstawia żelazne alibi. Śledztwo zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, a niedoświadczony prokurator Kacper Wilk, z którym komisarz zmuszony jest współpracować, wydaje się być kompletnie zagubiony.

Gdy dochodzenie trafia na pierwsze strony gazet, sprawy wymykają się spod kontroli. Zakrzeński powoli traci nadzieję na schwytanie sprawcy, za to Wilk zaczyna mieć własne pomysły...

"(...) udany debiut kryminalny (...) czyta się tę książkę dobrze, intrygi nie powstydziłaby się Agatha Christie, a młody, niedoświadczony prokurator Kacper Wilk, z którego osobliwą ekstrawagancją musi borykać się Zakrzeński, to bardzo obiecująca postać."
Piotr Kofta
(...) Książka jest debiutem Nowaka, udanym, trzeba dodać. Napisał "mięsną", klasyczną powieść kryminalną, logiczną i zwartą. Duet śledczych interesująco się zapowiada, warto byłoby poczytać o ich następnych wspólnych sprawach. Ponoć autor już je wymyśla.
Agnieszka Kazimierczuk
(...) debiut PM Nowaka uważam za niezwykle udany. Powieść jest zwarta, intryga poprowadzona konsekwentnie, a kreacje bohaterów charakterystyczne i zapadające w pamięć. Wnikliwy czytelnik znajdzie też w niej wiele ciekawostek, które ukażą mu przemyślany warsztat pisarski Nowaka, odsłonią jego zainteresowania literackie i ukażą pasję, z jaką podchodzi do tak kochanego przez nas gatunku. Cieszę się, że polski kryminał zyskał kolejnego dobrego autora i już jestem ciekawa, czym zaskoczy on nas w kolejnej powieści.
Bibliotekarka